Chorwacka Istria w sierpniu – elastyczny pakiet
22 marca 2016
Kurs Rescue Diver 7.06.2016
22 kwietnia 2016

Jedziemy nad Hańczę! Czas się przywitać z Królową Nurkowych Jezior Polskich i zrobić kilka porządnych nurów. Przy okazji warto by zajrzeć nad jezioro Staw, czyli nasze ulubione jezioro o kryształowo czystej wodzie i zawsze pysznej wizurze. Zachęcamy Was przy okazji do wydłużenia sobie tego weekendu, ale o tym poniżej.

Wyruszamy nad Hańczę w sprawie kursu Rescue. Hańcza to przepiękne miejsce i cudne okoliczności przyrody w sam raz na dwa dni ćwiczeń i symulacji różnych scenariuszy ratunkowych. Jest to nie tylko okazja do uzyskania nowych umiejętności dla nurków, którzy chcą uzyskać stopień PADI Rescue, ale też doskonała okazja do treningu umiejętności dla nurków, którzy skończyli już kurs Rescue rok, dwa czy więcej lat temu (z nami bądź z kimś innym). Zapraszamy oczywiście naszych kursantów by dołączyli do grona ćwiczących i przypomnieli sobie różne procedury ratownicze. Możecie liczyć na zerową taryfę ulgową od nas jeżeli chodzi o sytuacje awaryjne! 🙂 Trenujemy intensywnie, trenujemy aż do skutku tak by każdy był solidnie przygotowany na ewentualną sytuację awaryjną. W tym zakresie warto jest posiadać porządne przeszkolenie! Kurs PADI Rescue to najfajniejszy kurs rekreacyjny – ogromnie satysfakcjonujący i dający ogromny zakres nowej i cennej wiedzy rozwijającym się nurkom.
Pamiętajcie, że kurs Rescue to nie tylko dwa dni ćwiczeń praktycznych, to także jedno spotkanie na basenie w środę przed wyjazdem (jeżeli ktoś nie może, niech się odzywa, zaproponujemy inny termin) na przećwiczenie kilku umiejętności w warunkach basenowych. Kurs Rescue to także wykłady z teorii (proponujemy wtorek przed wyjazdem, o godz. 18:00) i kurs EFR (Emergency First Response – certyfikowany kurs pierwszej pomocy przedmedycznej).

Jeżeli jednak chcesz po prostu pojechać z nami nad Hańczę i ponurkować dla czystej przyjemności – rekreacyjnie – nie ma problemu! Zapraszamy, możesz liczyć na naszą opiekę. Oczywiście także zapraszamy na inne nasze kursy robione w trakcie tego wyjazdu. 🙂
Więcej informacji o wyjeździe

Zapisy na wyjazd, informacje dodatkowe pod tel. 501 744 477, kuba@godiving.pl
Cena wyjazdu dla nurka – 310zł, cena dla nienurka – 245zł.
W cenie noclegi, wyżywienie sobotnie i niedzielne, 3 ładowania powietrzem i obsługa nurkowego zaplecza naszego i Banana Divers. Śpimy w Błaskowiźnie w Sienkiewiczówce.

Zachęcamy do przedłużenia sobie weekendu, my zamierzamy pojawić się nad Hańczą w piątek około południa i już zrobić pierwsze nurkowania, a także zostać do poniedziałku. Koszt dodatkowego noclegu z niedzieli na poniedziałek, z wyżywieniem – 70zł.

Cena kursu Rescue – 850zł, materiały i certyfikat – 250zł.
Cena kursu EFR – 350zł z podręcznikiem i certyfikatem.
Cena warsztatów Rescue dla posiadaczy ceryfikatu Rescue – 0zł. 🙂 Cena warsztatów Rescue dla pozostałych chętnych – 200zł.