kurs nurkowania zaawansowany Warszawa
Basenowe Środy
16 listopada 2016
Jednodniowy, listopadowy Piechcin
18 listopada 2016

15 grudnia o godzinie 19:00 spotykamy się w naszym Klubie 4divers na ul. Porajów 12. Spotkanie rozpocznie prezentacja Przemka Trześniowskiego o nurkowaniach w meksykańskich Cenotach. Zaraz potem rozpoczniemy nasze mniej oficjalne już świętowanie zbliżającego się zakończenia roku i świąt Bożego Narodzenia. Przypomnimy sobie nasze wspólne chwile z tego roku, pomyślimy o planach na nowy rok. 🙂

19:00 prelekcja Przemka Trześniowskiego: Meksyk – Cenoty

20:00 (lub nieco później) po zakończeniu prezentacji – integracja w naszym klubie. Picie i jadło w ilości podstawowej będzie już na Was czekać. Co przyniesiecie (jakaś sałatka? jakieś fajne ciasto? jakieś dobre wino? 😉 ) to włączymy w poczet naszego „wigilijnego stołu”.

 

Przemek Trześniowski - Cenoty

Przemek Trześniowski – instruktor PADI i IANTD, nurek jaskiniowy, techniczny, rebreatherowy, podróżnik, archeolog podwodny i majanista. Uczestnik głośnej wyprawy archeologicznej badającej jeziora wokół Machu Picchu, do tego doświadczony przewodnik po meksykańskich cenotach.