Co w sprzęcie piszczy – 26 stycznia, 18:00

Kurs Open Water Diver 31.01.2017 g.18:30
12 stycznia 2017
kurs nurkowania zaawansowany Warszawa
Basenowe Środy – AWF
13 lutego 2017

26 stycznia o 18:00 zapraszamy Was na Warsztaty Sprzętowe „Co w sprzęcie piszczy?”. Tegoroczną edycję Warsztatów poprowadzi Igor Nicolaos, czyli doświadczony serwisant. Człowiek, który zjadł na serwisowaniu niejeden ząb. Spotkanie będzie więc naszpikowane wiedzą praktyczną o tym jak dbać o sprzęt, jakie czynniki brać pod uwagę przy zakupie sprzętu by wiedzieć jak go potem prawidłowo używać i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami. Dowiecie się jak usuwać drobne usterki, jak radzić sobie z różnymi psikusami, jakie sprzęt może zrobić nam na nurkowisku, tuż przed nurkowaniem. Jest to więc cenna praktyczna wiedza, która przyda się każdemu nurkowi od tego, zaczynającego przygodę, kompletującego dopiero sprzęt, jak i takiego, który jest już doświadczonym nurkiem z kompletem sprzętu, a który pragnie poszerzyć swoją wiedzę, by zrozumieć jak ten sprzęt jest skonstruowany i jak działa.

igorSpotkanie poprowadzi Igor Nicolaos – PADI Course Director, współwłaściciel w Szkoła Instruktorów Nurkowania im. Witka Śmiłowskiego, PADI TecRec Trimix Instructor, doświadczony instruktor, certyfikowany serwisant wielu popularnych marek sprzętu nurkowego. Kto o sprzęcie może wiedzieć więcej, nie tylko od strony serwisowej, ale i użytkowej, jak nie Igor? Jeżeli chcesz się posiąść bogatszą wiedzę o sprzęcie, o zasadach działania, zasadach obsługi, koniecznie musisz przyjść.

Cena szkolenia: 200zł,
(Uwaga: osoby dodatkowo zainteresowane uzyskaniem certyfikatu specjlazacji PADI: Specjalista Sprzętowy – certyfikat – 200zł).
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: kuba@4divers.pl, 501-744-477