Kurs Open Water Diver 9.05.2017 g.18:30

Zakrzówek nurkowanie
Zakrzówek na wiosnę
4 kwietnia 2017
nurkowanie nitroks
Enriched Air Diver – nurkowanie na nitroksie 18.04
10 kwietnia 2017

Zapraszamy na kolejną edycję PADI Open Water Diver. Podstawowy kurs nurkowania prowadzony będzie w Warszawie, część basenowa odbywa się na basenie SCS Aktywna Warszawa, ul. Namysłowska 8. Chcesz się dowiedzieć na czym to polega, jeszcze się zastanawiasz? Przyjdź na spotkanie organizacyjne. 9.05.2017 – godz. 18:30.

Kursy u nas są dopasowywane do Ciebie:

  • możesz zdecydować czy wolisz uczyć się teorii samodzielnie z podręcznika/aplikacji online, czy przychodzić na wykłady.
  • zaliczenia teoretyczne i basenowe będą odbywać się w tygodniu (wtorki i środy spotkania co dwa tygodnie), albo w weekendy (w takim przypadku cały kurs zajmie Ci dwa weekendy)
  • wybierasz, gdzie kończysz kurs – czy na jakimś polskim akwenie (mamy kilka znakomitych miejscówek nurkowych w Polsce, gdzie nurkowanie to czysta przyjemność), czy na wyjeździe za granicę.

Początek Twojej drogi nurkowej, od niego się wszystko zaczyna. Na kurs składa się: pięć sesji basenowych, cztery sesje teoretyczne, krótki test sprawdzający wiedzę teoretyczną, cztery nurkowania na wodach otwartych i już wracasz z certyfikatem nurkowym.

Więcej o kursie: Podstawowy Kurs Nurkowy PADI OWD