Weekendowy Kurs Open Water Diver 27.05.2017

dry suit diver
Dry Suit Diver – nurkowanie w suchym skafandrze 10.05
5 maja 2017
Kamieniołomy czerwcowe
1 czerwca 2017
Weekendowy Kurs PADI OWD

Zapraszamy na specjalną, weekendową edycję PADI Open Water Diver. Początek Twojej drogi nurkowej, od niego się wszystko zaczyna. Na kurs składa się: pięć sesji basenowych, cztery sesje teoretyczne, krótki test sprawdzający wiedzę teoretyczną, cztery nurkowania na wodach otwartych i już wracasz z certyfikatem nurkowym. Podstawowy kurs nurkowania prowadzony będzie w Warszawie, część basenowa odbywa się na basenie SCS Aktywna Warszawa, ul. Namysłowska 8, zakończenie kursu w Krakowie, na Zakrzówku.

 

 

Przebieg kursu:

  • część teoretyczna i sesje basenowe w weekend 27-28.05.2017. Startujemy od teorii w sobotę – godzina 10:00. O 14:00 przenosimy się na pływalnię na sesje basenowe do godziny 18:00. W niedzielę o 11:00 teoria na Porajów, potem na 15:00 na basen.
  • część końcowa – zaliczenia na wodach otwartych wykonamy na Zakrzówku w Krakowie w wybrany weekend czerwcowy lub lipcowy. Wyjazd w piątek na wieczór, integracja w Krakowie, w sobotę od rana nurkujemy. Po nurkowaniach wieczór w Krakowie. W niedzielę po nurkowaniach ceremonia pasowania nurków i powrót do domów.

Cena kursu: 1800zł

Co w cenie kursu:

  • koszty basenów, kompletnego sprzętu nurkowego na cały kurs, ładowania butli, certyfikat i podręcznik
  • koszty noclegu ze śniadaniem w ośrodku olimpijskim Kolna (www.kolna.pl), wejść na teren bazy

 

 

Czego nie obejmuje cena:

  • dojazdu do Krakowa na zakończenie kursu, pozostałych posiłków w Krakowie.

Kontakt w sprawie kursu: kuba@4divers.pl, tel. 501-744-477

Więcej o kursie: Podstawowy Kurs Nurkowy PADI OWD