Nurkowy Festiwal Mocy – Kulka – 1-3.12.2017

sylwester Hańcza Mierkinie
Sylwester nad Hańczą
6 listopada 2017
Basenowe czwartki
Basenowe Czwartki
12 listopada 2017
Nurkowy Festiwal Mocy 2017
Zimonurków zapraszamy na nurkowisko Nemo Kulka nad jeziorem Łęsk. Niezwykle urokliwe i spokojne miejsce, gdzie można poczuć jak czas zwalnia, świat się oddala, a my zapominamy o cywilizacji, choć jesteśmy jakieś dwieście kilometrów od Warszawy.
W ten specjalny weekend na naszych gości czeka wiele atrakcji pod wspólnym hasłem NURKOWY FESTIWAL MOCY, czyli okazja do przetestowania wielu rozwiązań wspierających nurków pod wodą: aktywne ogrzewanie Santi, mocne oświetlenie firm Ammonite, Light For Me i Hi-Max, wygrzewne ogrzewanie Santi/Ammonite, potężne skutery Suex, czy topowy sprzęt nurkowy DIRZONE.
Moc oznacza mocne nurkowania – są wśród nas nurkowie już z niemałym stażem, chcący rozwijać swój sprzęt i nurkowania. O tym będzie można porozmawiać z takimi osobami jak Aleksander Chodakowski-Malkiewicz, Michał Kosut, Łukasz Piórewicz. Osobnym wątkiem będzie seria krótkich prezentacji i prelekcji, oraz panele dyskusyjne: O ogrzewaniu elektrycznym – jego zaletach i wadach, oraz o tym, czy takie ogrzewanie ma sens w nurkowaniu rekreacyjnym.
O bezpieczeństwie nurkowań i wyciąganiu nieprzytomnych nurków spod wody.
O nowym kierunku wyjazdów nurkowych – Grecja, Wyspy Jońskie a szczególnie Kefalonia.
Prezentacje i panele poprowadzą oprócz wymienionych osób: Kamil Jakuza Jaczyński i Jakub Cieślak. Kamil dodatkowo też opowie nam o działalności stołecznej grupy GEPN.

W sobotę wieczorem dyskoteka, a dodatkowo zapewniamy Banię

A jeżeli chodzi o nurkowania to będzie można:
– spróbować nurkowania ze skuterem Suex,
– przetestować oświetlenie nurkowe,
– przetestować ocieplacze Santi, Halo3D Fourth Element i Arctic,
– przetestować suche skafandry Agamy, Santi (na testy skafandrów należy zapisać się z wyprzedzeniem, na miejscu nie będzie dostępnej pełnej gamy rozmiarów)
– systemy grzewcze Santi.

Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji.