Basenowe czwartki
Basenowe Czwartki
12 listopada 2017
Nitroks EAN
Enriched Air Diver – nurkowanie na nitroksie 13.12
6 grudnia 2017
Dahab wiosna
Pierwsze dni wiosny można spędzać łapiąc promienie egipskiego słońca, chłonąc ciepło plażowego piasku na stopach i rozkoszując się grą światła na kolorowej rafie w krystalicznie czystych wodach Morza Czerwonego. Odkryj z nami takie legendarne i kultowe nurkowiska Dahabu:
Blue Hole – mekka nurków, głęboka i szeroka studnia w skale powstała w wyniku osunięcia się części brzegu.
El Bells – opadasz szybko wąską szczeliną w skale by nagle wypłynąć na otwarte morze i spojrzeć na ogrom stumetrowej ściany skalnej tworzącej brzeg półwyspu Synaj. W takich miejscach czujemy jak maleńkimi istotami jesteśmy. Moje ulubione miejsce w Egipcie.
Islands – to z kolei atrakcja dla płytkolubów – meandrujemy pośród wysepek stworzonych przez rafę, suniemy wąskimi ścieżkami obserwując bogactwo życia otaczającego rafy.
Wszystkie nurkowania z brzegu w różnych regionach wokół miasta Dahab. Wszędzie dojeżdżamy samochodami, instalujemy się w lokalnej knajpce, gdzie pilnują naszych rzeczy, gdzie jemy pyszne dania pomiędzy nurkowaniami. Popołudniami wyskakujemy do miasta, gdzie spędzamy urocze wieczory z shishą, znakomitym jedzeniem, piwkiem w kultowych barach Dahabu. Dahab to światowa stolica nurkowania – tutaj na każdym kroku czujesz, że to miasto rozwinęło się głównie dzięki nurkom licznie odwiedzającym to miejsce od kilkudziesięciu lat.
Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji.