Nurkowych Świąt
Nurkowych Świąt!
22 grudnia 2017
Estonia – zalany Gułag Rummu – 30/04 – 4/05
13 stycznia 2018
Zakrzówek skuter

Nasz styczniowy wypad musimy przenieść na luty. Pozostałe jednak szczegóły oferty pozostają bez zmian. Na początek roku 2018 zaplanowaliśmy odwiedzić krakowski kamieniołom Zakrzówek i pojeździć na skuterach podwodnych.

Zakrzówka nurkom nie trzeba przedstawiać. Najpopularniejsze polskie nurkowisko z dobrze rozbudowaną bazą nurkową i bogatą infrastrukturą pod wodą. Zalane wyrobisko wapienia co roku przyciąga tysiące nurków z całej Polski i okolic. Ponad trzydzieści metrów głębokości, podwodne ściany, ogromne otwarte przestrzenie i sporo ciekawych artefaktów zatopionych dla nurków – kesony, kadłuby samolotów transportowych, drewniany statek, autobus i resztki infrastruktury po funkcjonującej tu niegdyś pracy wydobywczej.

Wyjazd skupiony będzie wokół kursów – OWD, AOWD i Suchego Skafandra, ale z pewnością nie zabraknie nam czasu na rekreację, odwiedzenie różnych zakątków tego bogatego podwodnego świata.

Na tym wyjeździe polecamy nurkowanie na skuterze – możliwość zrobienia nurkowania próbnego lub kursu obsługi skutera podwodnego. Intro na skuterze – 50zł. W trakcie wyjazdu możesz zacząć lub skończyć następujące kursy:
AOWD
specjalizacja Suchy Skafander,
specjalizacja Nurkowanie ze skuterem.

Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji.