Enriched Air Diver – pierwszy kurs w nowej lokalizacji 28.02

Egipt wraki Thistlegorm
Safari wrakowe w Egipcie 4-11.08.2018
20 lutego 2018
Kursy Open Water Diver marzec 2018
21 lutego 2018
enriched air diver

Zapraszamy do naszej nowej lokalizacji:

 

Rozpoczynamy naszą działalność w nowej lokalizacji od kursu „Enriched Air Diver” – Nurkowanie na Nitroksie. Nasze Centrum Nurkowe znajduje się teraz pod tym adresem: 05-092 Łomianki, ul. Kolejowa 25.

 

Planujesz wyjazd na safari nurkowe? Chcesz często nurkować kilka dni pod rząd? Czujesz potrzebę przebywania dłużej pod wodą? Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu jest kursem dla Ciebie. Możliwość wydłużenia czasu przebywania pod wodą i podniesienie bezpieczeństwa nurkowań w ramach limitów bezdekompresyjnych. Ten kurs otwiera możliwości uczestniczenia w kursach technicznych z wykorzystaniem wzbogaconego powierza.

– poznanie zasad bezpieczeństwa oraz korzyści płynące z korzystania z takich mieszanek gazów
– zaznajomienie się z potencjalnymi niebezpieczeństwami i ryzykiem związanym z nurkowaniem na wzbogaconym powietrzu zawierającym do 40% tlenu
– poznanie teorii metod planowania bezdekompresyjnego nurkowania z wykorzystaniem wzbogaconego powietrza .
– poznanie wymogów dotyczących sprzętu wykorzystywanego przy nurkowaniu z wykorzystaniem wzbogaconego powietrza (nitrox-u)

Zapraszamy do naszego Centrum Nurkowego w środę 28 lutego o godzinie 19:00. Weź koniecznie swój komputer nurkowy! Kurs potrwa około 3 godzin.

Cena – 300zł kurs, certyfikat z podręcznikiem – 199zł.
Więcej o tym kursie TUTAJ.