Kursy Open Water Diver kwiecień 2018

Nurkowanie Jan Heweliusz
Jan Heweliusz 17-19.08
13 marca 2018
Koparki Jaworzno
Zakrzówek i Koparki Kwiecień 2018
22 marca 2018

Zapraszamy na wiosenną edycję podstawowego kursu nurkowego, od którego możesz zacząć swoją przygodę podwodną! Chcesz się dowiedzieć na czym to polega, jeszcze się zastanawiasz? Przyjdź na spotkanie organizacyjne.


 

Podstawowy kurs nurkowania PADI Open Water Diver to po kolei:

Sesje basenowe – pięć spotkań na basenie, w trakcie których nauczysz się montować i wykorzystywać sprzęt nurkowy, obsługiwać go pod wodą. Zapoznasz się także z technikami pływania pod wodą i radzenia sobie z różnymi problemami tak by w każdej sytuacji móc pomóc sobie, lub partnerowi. Wszystkie basenowe zajęcia robimy na pływalni ICDS w Łomiankach.

Teoria – do teorii podchodzimy elastycznie, to Ty wybierasz sposób nauki:

– Indywidualna – uczysz się z podręcznika, DVD lub aplikacji PADI OWD Touch (dostępnej na urządzenia z systemem Android lub macOS). Spotykamy się na zaliczenie egzaminu końcowego.
– Mieszana – uczysz się samodzielnie, jednak spotykamy się na zaliczenie poszczególnych sprawdzianów wiedzy podsumowujących kolejne rozdziały wiedzy z podręcznika, w sytuacji, jeżeli jakiś temat jest dla Ciebie niejasny – przeprowadzamy wykład uzupełniający. Na koniec piszemy egzamin zaliczeniowy.
– Klasyczna – spotykamy się na pięć sesji teoretycznych, w trakcie których przekazujemy Ci całą wiedzę z podręcznika. Po każdej sesji piszesz test sprawdzający wiedzę z danego modułu, a na koniec piszesz egzamin. W tym trybie szczególnie polecamy nasze wykłady teoretyczne, na których ze szczegółami wytłumaczymy wszystkie teoretyczne aspekty nurkowania, podzielimy się naszą szeroką wiedzą nurkową i wieloma cennymi informacjami, które nie są ujęte w podstawie programowej kursu. Mamy mnóstwo czasu by spokojnie i dokładnie przygotować się teoretycznie i praktycznie do zdobycia podwodnego świata. Wybór opcji teorii nie wpływa na wysokość ceny kursu.

Zakrzówek

Wyjazd na wody otwarte – kurs kończysz czterema nurkowaniami. Na przykład w przyjemnych wodach Zakrzówka – pięknego zalanego kamieniołomu w Krakowie. Planujemy i wykonujemy cztery nurkowania pod opieką instruktora, powtarzamy część ćwiczeń z sesji basenowej.

 


 

Cena podstawowego wariantu kursu: 1250zł (w tym już wszystkie opłaty certyfikacyjne i podręczniki). Zapewniamy cały sprzęt nurkowy łącznie z ABC (maska, fajka, płetwy) na cały kurs. Osobno płatny jest wyjazd na Wody Otwarte, który możesz wybrać z naszej oferty wyjazdowej. Przykładowy wyjazd na Zakrzówek do Krakowa – 400zł.

Zapraszamy na spotkania organizacyjne NA BASENIE przed zajęciami (spotykamy się na I piętrze przy kasach): sobota 14/04 – godzina 17:00 i 11,18 – godzina 18:30

UWAGA: Spotkanie 25/04 wyjątkowo na ul. Kolejowej 25 w Łomiankach – godzina 18:30!

Więcej o kursie: Podstawowy Kurs Nurkowy PADI OWD