SZKOLENIA ZAAWANSOWANE

DCIM103GOPRO
ADVANCED OPEN WATER

Jeżeli poczujesz, że nurkowanie to przygoda twojego życia i zechcesz poszerzyć swoje umiejętności i uprawnienia – zapraszamy cię na kurs AOWD, na którym zaczniesz odkrywać, że nurkowanie ma wiele obliczy. Być może na tym kursie określisz swoją dalszą ścieżkę nurka. Kurs realizowany jest w ciągu dwóch dni i obejmuje 5 nurkowań. Każde nurkowanie jest zupełnie innego typu. Na pewno będzie to nurkowanie głębokie – poniżej dwudziestu metrów. Dodatkowo rozszerzysz swoje umiejętności posługiwania się kompasem pod wodą na nurkowaniu nawigacyjnym. Kolejne trzy nurkowania będą dostosowane do twoich oczekiwań. Możesz spróbować następujących rzeczy: nurkowanie nocne, doskonalenie pływalności, fotografia podwodna, filmowanie podwodne, nurkowanie wrakowe, nurkowanie w suchym skafandrze i wiele, wiele innych. Kurs zaliczony jest po pięciu nurkowaniach pod okiem instruktora, w ramach których będziesz wykonywać szereg ciekawych zadań lub ćwiczeń pokazujących aspekty danego typu nurkowania. Po tym kursie uzyskasz uprawnienia do 30 metrów.
CENNIKI KURSÓW


RESCUE DIVER

Na pewnym poziomie edukacji nurkowej zrozumiesz, że aby mieć udane nurkowania trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów związanych z bezpieczeństwem twoim i twoich nurkujących znajomych. Już na etapie planowania nurkowań w różnych miejscach będziesz chciał wiedzieć jak wszystko przygotować by każde nurkowanie przebiegło bezpiecznie i dostarczyło odpowiedniej frajdy wszystkim uczestnikom. Ten kurs przygotuje cię do planowania i realizowania bezpiecznych nurkowań – a w szczególności uczuli cię na właściwe przygotowanie sprzętu, odpowiednie zaplanowanie i przygotowanie nurkowań, wykrywanie i usuwanie częstych problemów, które mogą zepsuć ci nurkowanie, a także dowiesz się jak działać w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu twojemu i twoich partnerów. Kurs składa się z 5 sesji teoretycznych zakończonych testem, 1 sesji basenowej i 2 nurkowymi dniami wypełnionymi ćwiczeniami i scenariuszami ratowniczymi na wodach otwartych. By ukończyć kurs musisz posiadać także uprawnienia ratownika przedmedycznego, np. EFR.
Więcej szczegółów na temat kursu, cennik i terminy TUTAJ


DIVEMASTER

To już wstęp do profesjonalnej części nurkowania. Jeżeli czujesz, że nurkowanie to coś więcej niż tylko rozrywka dla ciebie i myślisz o zawodowej ścieżce nurka to jest to właśnie ta droga. Prawidłowo wyszkolony divemaster organizuje całe wyjazdy nurkowe, zarządza nurkami i nurkowaniami, jest podwodnym przewodnikiem nurkowym a także wspiera proces szkolenia innych nurków asystując instruktorowi. To długi i intensywny kurs obejmujący 12 wykładów na temat roli i cech jakie ma spełniać divemaster, wiedzy ogólnej koniecznej do zrozumienia podstawowych zagadnień związanych z nurkowaniem, egzaminu sprawdzającego zdobytą wiedzę, części praktycznej złożonej z prezentacji 20 umiejętności PADI, oceny umiejętności ratowniczych, wymiany sprzętu pod wodą, oceny umiejętności pływackich z pomiarem czasu.
CENNIKI KURSÓW