Szkolenia w 4divers

 
 
Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Nurkowym PADI o numerze S-24994. Co oznacza to dla Ciebie:
- gwarantowany pełen zakres usług dla nurków: od nauki, poprzez doradztwo, wypożyczanie sprzętu, ładowanie butli, do wyjazdów i sprzedaży sprzętu.
- stały nadzór organizacji nad jakością oferowanego szkolenia: idąc na kurs spodziewaj się, że otrzymasz szkolenie zgodne z przyjętymi standardami szkoleniowymi, zawsze tej samej, wysokiej jakości.
- zapewnienie ciągłości działania: nie znikniemy jutro, pojutrze, nie zmienimy nagle adresu, nie będziemy się umawiać z Tobą w przypadkowych miejscach. Jesteś zawsze mile widziany w naszym Centrum Nurkowym, jesteśmy do Twoich usług. Nurkowanie to nasza praca i pasja.
- zaplecze serwisowe, kadra z uprawnieniami serwisowymi - nie dość, że mamy odpowiednie kwalifikacje by naprawiać sprzęt, to jeszcze znamy się na nim na tyle dobrze, że możemy Ci doradzić, jak wybrać sprzęt, jak o niego dbać i na co zwracać uwagę. Dodatkowo, nasza kadra posiada uprawnienia do przygotowywania specjalnych mieszanek oddechowych.

Nurkowanie, bez względu na to, czy płytkie, rekreacyjnie, techniczne - głębinowe, czy też na basenie sprawia nam olbrzymią satysfakcję i jest naszą pasją. 4Divers to szkoła nurkowania , która powstała z zamiłowania do tego niezwykłego hobby. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Nurkowym PADI o numerze S-24994, a co za tym, idzie proponujemy szeroki zakres usług takich jak m.in. nauka nurkowania, wypożyczenie, sprzedaż i serwis sprzętu nurkowego, nabijanie butli z tlenem oraz wyjazdy nurkowe,.

Nasza kadra instruktorska:
JC Kuba Cieślak - instruktor PADI MSDT 343079 - uczę na wszystkich poziomach podstawowych, a także szkolę w specjalizacjach: suchy skafander, nurkowanie głębokie, wrakowe, nurkowanie na nitroksie i nurkowanie ze skuterem podwodnym. Jestem typem społecznika, angażuję się w różne działania promujące nurkowanie, jestem aktywnym członkiem Grupy Eksplorującej Podwarszawskie Nurkowiska organizującej między innymi akcje sprzątania wód, prowadzę (b)loga Nurkolog.pl, pisuję artykuły do nurkowej prasy. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i pasją przy każdej nadarzającej się okazji. Prowadzę spotkania, prelekcje, organizuję różne wydarzenia przyciągające nurków i promujące nurkowanie.

KK Krzysiek Kunysz - instruktor PADI MSDT 363978 - uczę na wszystkich poziomach podstawowych, do tego specjalizacje instruktorskie PADI: nurkowanie głębokie, nurkowanie wrakowe, suchy skafander, nurkowanie z nitroksem, nurkowanie nocne, podwodna nawigacja, pierwsza pomoc tlenowa. Jestem zapalonym entuzjastą fotografii podwodnej. Najbardziej lubię nurkowania kawernowe oraz chillout'we nurkowania w polskich szuwarach. Gdy nie nurkuję wykorzystuję każdą nadarzającą się chwilę na koszykówkę - moją drugą wielką pasję.

Organizujemy również interesujące wyprawy nurkowe. Skontaktuj się z naszą szkołą nurkowania i zapytaj o szczegóły!Dowiedz się więcej o prowadzonych przez nas kursach.

OPEN WATER DIVER

Początek Twojej drogi nurkowej jest bardzo ważny, to od niego wszystko się zaczyna. Z myślą o nowicjuszach organizujemy kursy Kursy nurkowania dla początkujących. Są to Na podstawowy kurs składa się 5 sesji basenowych, 4 sesje teoretyczne, krótki test sprawdzający wiedzę teoretyczną i cztery nurkowania na wodach otwartych. Po ich zakończeniu otrzymujesz certyfikat nurkowy. Chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić najbliższy termin kursu w naszej szkole nurkowania?

open water diver

KOMANDO FOKI

Basenowe zajęcia nurkowe dla dzieci w wieku 8-15 lat. Misje specjalne dla młodych nurków, dzięki którym odkryją podstawowe umiejętności nurkowe i poznają magię świata podwodnego. Nauka w formie zabawy, która przygotuje młodego człowieka do podstawowego kursu nurkowania.

komando foki

ADVANCED OPEN WATER DIVER

Jeżeli poczujesz, że nurkowanie to przygoda twojego życia i zechcesz poszerzyć swoje umiejętności i uprawnienia – zapraszamy cię na kurs AOWD, na którym zaczniesz odkrywać, że nurkowanie ma wiele obliczy. Być może na tym kursie określisz swoją dalszą ścieżkę nurka. Kurs realizowany jest w ciągu dwóch dni i obejmuje 5 nurkowań.

advanced open water diver

NURKOWANIE W SUCHYM SKAFANDRZE

Naucz się nurkować w suchym skafandrze i już nigdy nie kończ sezonu nurkowego, nurkuj gdzie chcesz i kiedy chcesz. Z suchym skafandrem zła pogoda i zimna woda przestają być problemem.


dry suit

NURKOWANIE NA NITROKSIE

Ciesz się każdą dodatkową minutą twojego nurkowania. Wydłuż swoje limity nurkowań. Aby dłużej nurkować wystarczy tylko dowiedzieć się jak bezpiecznie używać mieszanki oddechowej ze zwiększonym udziałem tlenu.

ean nitrox nitroks

NURKOWANIE GŁĘBOKIE

Osiągnij największą głębokość dopuszczalną dla nurków rekreacyjnych i dotrzyj na magiczną głębokość czterdziestu metrów.

deep diver

NURKOWANIE WRAKOWE

Odkrywaj tajemnice wraków spoczywających pod wodami całego świata, dowiedz się jak bezpiecznie nurkować na wrakach i jak planować ich eksplorację. Opanuj umiejętność poręczowania, nawigowania na wraku.

wreck diver

NURKOWANIE ZE SKUTEREM

Sięgnij dalej, bądź tam, gdzie inni rzadko się zapuszczają. Rozszerz zasięg swoich nurkowań używając podwodnego skutera. Skuter oprócz tego, że dostarcza masę frajdy, to jest diabelsko użytecznym narzędziem dla nurka dając mu szansę zwiedzenia większej ilości atrakcji w ciągu jednego nurkowania.

diver propulsion vehicle

RESCUE DIVER

Jesteś już nurkiem AOWD i masz już spore doświadczenie. Czujesz, że Twoje nurkowania mogłyby zyskać coś więcej, jeżeli nauczysz się zapobiegać problemom lub rozwiązywać je przed, w trakcie lub po nurkowaniu? Zauważasz jak inni nurkują i masz ochotę czasem zwrócić im uwagę, że mogą robić coś inaczej by nie doprowadzać do wystąpienia problemów? Czas więc na kurs Rescue.

DIVEMASTER

Pośród nurków zawsze się znajdą tacy, którzy są duszami towarzystwa, lubią skupiać na sobie uwagę i naturalnie przyciągają do siebie innych. Jeżeli czujesz, że to jesteś TY i masz uprawnienia Rescue, a zaczynasz myśleć o tym, by to nurkowanie nie było tylko rozrywką, ale i sposobem na życie. Jeżeli czujesz, że nurkowanie stało się Twoją wielką pasją, o której nie możesz przestać myśleć to właśnie jest czas by wstąpić na ścieżkę PADI PRO i zostać DIVEMASTEREM.

 

Specjalizacje

 
- Doskonała pływalność (Peak Performance Buoyancy),
- Nurkowanie wrakowe (WreckDiver),
- Nurkowanie głębokie (DeepDiver),
- Nurkowanie w suchym skafandrze (Dry Suit Diver),
- Nawigacja podwodna (UnderwaterNavigator),
- Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu Nitrox (EnrichedAirDiver),
- Nurkowanie podlodowe (IceDiver),
- Nurkowanie w nocy (NightDiver),
- Nurkowanie ze skuterem podwodnym (DPV),
- Nurkowanie w jaskiniach (CavernDiver),
- Nurkowanie wielopoziomowe i z komputerem nurkowym (MultilevelDiver),
- Poszukiwanie i wydobywanie (Search and RecoveryDiver) ,
- Podwodny przyrodnik (UnderwaterNaturalist),
- Nurkowanie w prądzie (DriftDiver),
- Nurkowanie z łodzi (BoatDiver),
- Fotografia podwodna (Digital UnderwaterPhotographer),
- Podwodne filmowanie (UnderwaterVideographer),
- Nurkowanie na wysokości powyżej 300 mnp (AltitudeDiver),
- Ratownik tlenowy (PadiOxygen Provider),
- Specjalista sprzętowy (EquipmentSpecialist),
CENNIKI KURSÓW