Szkolenia w 4divers

 
 
Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Nurkowym PADI o numerze S-24994. Co oznacza to dla Ciebie:
- gwarantowany pełen zakres usług dla nurków: od nauki, poprzez doradztwo, wypożyczanie sprzętu, ładowanie butli, do wyjazdów i sprzedaży sprzętu.
- stały nadzór organizacji nad jakością oferowanego szkolenia: idąc na kurs spodziewaj się, że otrzymasz szkolenie zgodne z przyjętymi standardami szkoleniowymi, zawsze tej samej, wysokiej jakości.
- zapewnienie ciągłości działania: nie znikniemy jutro, pojutrze, nie zmienimy nagle adresu, nie będziemy się umawiać z Tobą w przypadkowych miejscach. Jesteś zawsze mile widziany w naszym Centrum Nurkowym, jesteśmy do Twoich usług. Nurkowanie to nasza praca i pasja.
- zaplecze serwisowe, kadra z uprawnieniami serwisowymi - nie dość, że mamy odpowiednie kwalifikacje by naprawiać sprzęt, to jeszcze znamy się na nim na tyle dobrze, że możemy Ci doradzić, jak wybrać sprzęt, jak o niego dbać i na co zwracać uwagę. Dodatkowo, nasza kadra posiada uprawnienia do przygotowywania specjalnych mieszanek oddechowych.
Nasza kadra instruktorska:
JC Kuba Cieślak - instruktor PADI OWSI 343079 - uczę na wszystkich poziomach podstawowych, a także szkolę w specjalizacjach: suchy skafander, nurkowanie głębokie, wrakowe i nurkowanie ze skuterem podwodnym. Jestem typem społecznika, angażuję się w różne działania promujące nurkowanie, jestem aktywnym członkiem Grupy Eksplorującej Podwarszawskie Nurkowiska organizującej między innymi akcje sprzątania wód, prowadzę (b)loga Nurkolog.pl, pisuję artykuły do nurkowej prasy. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i pasją przy każdej nadarzającej się okazji. Prowadzę spotkania, prelekcje, organizuję różne wydarzenia przyciągające nurków i promujące nurkowanie.

KK Krzysiek Kunysz - instruktor PADI MSDT 363978 - uczę na wszystkich poziomach podstawowych, do tego specjalizacje instruktorskie PADI: nurkowanie głębokie, nurkowanie wrakowe, suchy skafander, nurkowanie z nitroksem, nurkowanie nocne, podwodna nawigacja, pierwsza pomoc tlenowa. Jestem zapalonym entuzjastą fotografii podwodnej. Najbardziej lubię nurkowania kawernowe oraz chillout'we nurkowania w polskich szuwarach. Gdy nie nurkuję wykorzystuję każdą nadarzającą się chwilę na koszykówkę - moją drugą wielką pasję.

4Divers – kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych w Warszawie

Nurkowanie, bez względu na to, czy płytkie, rekreacyjnie, techniczne - głębinowe, czy też na basenie sprawia nam olbrzymią satysfakcję i jest naszą pasją. 4Divers to szkoła nurkowania z siedzibą w Warszawie, która powstała z zamiłowania do tego niezwykłego hobby. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Nurkowym PADI o numerze S-24994, a co za tym, idzie proponujemy szeroki zakres usług takich jak m.in. nauka nurkowania, wypożyczenie, sprzedaż i serwis sprzętu nurkowego, nabijanie butli z tlenem oraz wyjazdy nurkowe, organizowane przez naszych specjalistów z Warszawy.

Oferujemy:

  • kursy PADI nurkowania dla początkujących,
  • kursy nurkowania dla zaawansowanych, w tym m.in.AOWD, Divemaster,
  • kurs ratownictwa nurkowego - Rescue Diver,
  • kursy Bubblemaker, Seal Team czyli ciekawe nurkowanie dla dzieci z Warszawy i nie tylko.

Jako profesjonalne Centrum Nurkowania w Warszawie posiadamy specjalistyczne zaplecze i zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów. Ponadto oferujemy profesjonalny sprzęt do nurkowania i działamy jako serwis sprzętu nurkowego. Nasza kadra nie tylko wie jak naprawiać sprzęt, ale także posiada uprawnienia do przygotowywania specjalnych mieszanek oddechowych.

Organizujemy również interesujące wyprawy nurkowe. Skontaktuj się z naszą szkołą nurkowania w Warszawie i zapytaj o szczegóły!


Basen Namysłowska Warszawa

Kursy nurkowania dla początkujących w Warszawie


OPEN WATER DIVER

Początek Twojej drogi nurkowej jest bardzo ważny, to od niego wszystko się zaczyna. Z myślą o nowicjuszach organizujemy kursy Kursy nurkowania dla początkujących, odbywające się w Warszawie, na basenie przy ul. Namysłowskiej 8. Są to Na podstawowy kurs składa się 5 sesji basenowych, 4 sesje teoretyczne, krótki test sprawdzający wiedzę teoretyczną i cztery nurkowania na wodach otwartych. Po ich zakończeniu otrzymujesz certyfikat nurkowy. Chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić najbliższy termin kursu w naszej szkole nurkowania w Warszawie? Przeczytaj więcej o kursie Open Water Diver.


EMERGENCY FIRST RESPONSE

Jest to Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, czyli ratownictwa nurkowego, który jest potrzebny nurkom przygotowującym się na kurs Nurka Ratownika – Rescue. Innym osobom polecamy ten kurs, by rozszerzyli swoją wiedzę o niesieniu pomocy o techniki reanimacyjne, użycie automatycznego defibrylatora i opatrywanie zranień. Sesja obejmuje wykład teoretyczny i ćwiczenia. Zapraszamy do Centrum Nurkowania w Warszawie.


 

Szkolenia zaawansowane

 
DCIM103GOPRO
ADVANCED OPEN WATER

Jeżeli poczujesz, że nurkowanie to przygoda twojego życia i zechcesz poszerzyć swoje umiejętności i uprawnienia – zapraszamy cię na kurs AOWD, na którym zaczniesz odkrywać, że nurkowanie ma wiele obliczy. Być może na tym kursie określisz swoją dalszą ścieżkę nurka. Kurs realizowany jest w ciągu dwóch dni i obejmuje 5 nurkowań. Każde nurkowanie jest zupełnie innego typu. Na pewno będzie to nurkowanie głębokie – poniżej dwudziestu metrów. Dodatkowo rozszerzysz swoje umiejętności posługiwania się kompasem pod wodą na nurkowaniu nawigacyjnym. Kolejne trzy nurkowania będą dostosowane do twoich oczekiwań. Możesz spróbować następujących rzeczy: nurkowanie nocne, doskonalenie pływalności, fotografia podwodna, filmowanie podwodne, nurkowanie wrakowe, nurkowanie w suchym skafandrze i wiele, wiele innych. Kurs zaliczony jest po pięciu nurkowaniach pod okiem instruktora, w ramach których będziesz wykonywać szereg ciekawych zadań lub ćwiczeń pokazujących aspekty danego typu nurkowania. Po tym kursie uzyskasz uprawnienia do 30 metrów.
CENNIKI KURSÓW


RESCUE DIVER

Na pewnym poziomie edukacji nurkowej zrozumiesz, że aby mieć udane nurkowania trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów związanych z bezpieczeństwem twoim i twoich nurkujących znajomych. Już na etapie planowania nurkowań w różnych miejscach będziesz chciał wiedzieć jak wszystko przygotować by każde nurkowanie przebiegło bezpiecznie i dostarczyło odpowiedniej frajdy wszystkim uczestnikom. Ten kurs przygotuje cię do planowania i realizowania bezpiecznych nurkowań – a w szczególności uczuli cię na właściwe przygotowanie sprzętu, odpowiednie zaplanowanie i przygotowanie nurkowań, wykrywanie i usuwanie częstych problemów, które mogą zepsuć ci nurkowanie, a także dowiesz się jak działać w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu twojemu i twoich partnerów. Kurs składa się z 5 sesji teoretycznych zakończonych testem, 1 sesji basenowej i 2 nurkowymi dniami wypełnionymi ćwiczeniami i scenariuszami ratowniczymi na wodach otwartych. By ukończyć kurs musisz posiadać także uprawnienia ratownika przedmedycznego, np. EFR.
Więcej szczegółów na temat kursu, cennik i terminy TUTAJ


DIVEMASTER

To już wstęp do profesjonalnej części nurkowania. Jeżeli czujesz, że nurkowanie to coś więcej niż tylko rozrywka dla ciebie i myślisz o zawodowej ścieżce nurka to jest to właśnie ta droga. Prawidłowo wyszkolony divemaster organizuje całe wyjazdy nurkowe, zarządza nurkami i nurkowaniami, jest podwodnym przewodnikiem nurkowym a także wspiera proces szkolenia innych nurków asystując instruktorowi. To długi i intensywny kurs obejmujący 12 wykładów na temat roli i cech jakie ma spełniać divemaster, wiedzy ogólnej koniecznej do zrozumienia podstawowych zagadnień związanych z nurkowaniem, egzaminu sprawdzającego zdobytą wiedzę, części praktycznej złożonej z prezentacji 20 umiejętności PADI, oceny umiejętności ratowniczych, wymiany sprzętu pod wodą, oceny umiejętności pływackich z pomiarem czasu.
CENNIKI KURSÓW
 

Specjalizacje

 
- Doskonała pływalność (Peak Performance Buoyancy),
- Nurkowanie wrakowe (WreckDiver),
- Nurkowanie głębokie (DeepDiver),
- Nurkowanie w suchym skafandrze (Dry Suit Diver),
- Nawigacja podwodna (UnderwaterNavigator),
- Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu Nitrox (EnrichedAirDiver),
- Nurkowanie podlodowe (IceDiver),
- Nurkowanie w nocy (NightDiver),
- Nurkowanie ze skuterem podwodnym (DPV),
- Nurkowanie w jaskiniach (CavernDiver),
- Nurkowanie wielopoziomowe i z komputerem nurkowym (MultilevelDiver),
- Poszukiwanie i wydobywanie (Search and RecoveryDiver) ,
- Podwodny przyrodnik (UnderwaterNaturalist),
- Nurkowanie w prądzie (DriftDiver),
- Nurkowanie z łodzi (BoatDiver),
- Fotografia podwodna (Digital UnderwaterPhotographer),
- Podwodne filmowanie (UnderwaterVideographer),
- Nurkowanie na wysokości powyżej 300 mnp (AltitudeDiver),
- Ratownik tlenowy (PadiOxygen Provider),
- Specjalista sprzętowy (EquipmentSpecialist),
CENNIKI KURSÓW