KIEDY: 27.11.2016
GDZIE: Piechcin
CENA: 65zł
IL. MIEJSC: - osPiechcin - byłe wyrobisko wapienne w Wielkopolsce. Lazurowa woda, której nie znajdziecie w innych polskich zbiornikach i wizura, która czasami dochodzi do niespotykanych wartości. To właśnie tam udało się mi trafić na wizurę porównywalną do tej, jakie trafiają się w morzu śródziemnym. Może na takie same temperatury liczyć nie możemy, ale ponieważ mamy jesień, to spodziewamy się ładnej wizury. Pod wodą obowiązkowo do zaliczenia łuk skalny, bardzo malowniczy kadłub jachtu pełnomorskiego, którego poszycie wykonano z ... siatkobetonu. Do tego masa innych atrakcji specjalnie zatopionych dla nurków i oczywiście bogate życie podwodne.

W trakcie wyjazdu możesz zacząć lub skończyć następujące kursy:
- AOWD
- specjalizacja Suchy Skafander,
- specjalizacja Nurkowanie Wrakowe
- specjalizacja Nurkowanie ze skuterem,
- warsztaty z podwodnej fotografii i filmowania.

Plan wyprawy:
Brakujący na wyjazd sprzęt wydajemy w czwartek (do godz. 18:00) i ewentualnie w sobotę przed południem.

Plan wyprawy: Niedziela – bladym świtem wyjazd w stronę Pakości, dojazd do zbiornika i zbiórka ok. 10:00, nurkujemy ile wlezie, potem powrót do Warszawy, zwrot sprzętu w Centrum Nurkowym.

Dojazd:
Z Warszawy najwygodniej wskoczyć na autostradę A-2 w stronę Poznania. Zależnie od natężenia ruchu można zdecydować się na alternatywy: zjechać z A-2 na A-1, przed Toruniem odbić na Inowrocław, później kierować się na Biskupin, albo jechać A-2 aż za Konin i potem lokalnymi drogami do Biskupina

Cena obejmuje:
Opłatę bazową dla nurków
Jedno ładowanie butli
Opiekę instruktorów nurkowania

Cena nie obejmuje:
Kosztów dojazdów
Wypożyczenia sprzętu nurkowego
Ważne: radzimy z odpowiednim wyprzedzeniem rezerwować sprzęt do wypożyczenia.